| Matei1Loredana a întrebat:

as vrea sa va intreb ce parere aveti :,, Atunci cand canti fara scoala de muzica, fara profesori singur acasa canti in fiecare zi cantece ti se va face o voce mai buna?,, Dau funda

1 răspuns:
| TaTaITzA a răspuns:

Vocea v-a fii tot aceasii! Eu cant la pian si am invatat fara profesori fara nimic si stiu toate nostiunile! Daca nu o sa te dai batuta o sa-ti reuseasca! La voce ca si La pian se va auzi la fel dar o sa inveti in timp sa respiri corect sa urci la note inalte etc. PS Nu te da batuta si iti va reusi!