| AndReeaღ a întrebat:

Buna happy ca tot se apropie revelionul,cine ar putea sa ma ajute cu putina muzica?big grin as vrea ceva manele dar de astea mai noi sau si mai vechi, dar sa fie frumoase si de petrecere, nu de alea grave laughing)ca nu ma prea pricep. dau funditabatting eyelashes multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdytzaSweet16 a răspuns:

Acum depinde de genul tau ce vrei sa pui dar eu iti recomand asa pentru o petrecere reusita :
1. CRBL ft Adda - Petre
2. Florin Salam - Brazilianca mea
3. Nicu Paleru - Tuica face pe desteapta
4. 99 De cumatri ( e putin mai moldoveneasca dar merge de minune )
5. Asu Nek Florin Salam - Iti cumpar lalele
6. Claudia ASU Ticy - Zalele
7. Deea Dinu Maxer - La multi ani
Daca vrei dai un add la adytza_for1_all@yahoo.com si iti voi trimite un e-mail cu niste melodii care merg la revelion happy