| TzruYonutzCosmyn a întrebat:

care stie un program de inregistrat muzica ( pe youtube ) care nu gasesc so descarc si vreau sa inregistrez muzica! dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| sorin_3963 a răspuns:

Scfrii pe google youtube converter si bagi linkul de la melodie de pe youtube si dai convert

1 răspuns:
| Theya1703 a răspuns:

Poti descarca programul ''youtube downloader''. Il instalezi. Cand il deschizi, copii link`ul care are filmuletul dorit. Si astepti sa se descarce. Dupa care il vei avea pe calculator.