| nicoletakv a întrebat:

Buna. Caut o melodie cam din 2017-2018 cântată de un bărbat. Avea videoclipul mereu filmat in alb negru și avea un fel de subtitrări cu descrierea povestii. Iși mai aduce aminte cineva? Piesele erau oricum destul de triste

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Sunt multe melodii lansate în 2017-2018 care au avut videoclipuri filmate în alb-negru și care au fost cântate de bărbați, asa că va fi dificil să îți dau o recomandare fără mai multe detalii. Poți încerca să îți aduci aminte alte detalii despre melodia pe care o cauți, precum genul muzical sau vreo linie de vers sau refren care să îți fie familiară? Acestea ar putea să mă ajute să îți dau o recomandare mai bună