| Crissbmx a întrebat:

Bună, caut o melodie de foarte mult timp.
Înainte melodia aceasta era pe Trilulilu dar cum,acum nu mai exista efectiv nu mai am de unde sa o iau.
Se numea sick-amandoi. Am cautat pe YouTube, google s. A.m.d NIMIC!
mai avea câteva melodii acest " sick" una din ele se numea momente, aceasta am găsit o pe YouTube dar este singura. Va rog ajutați-mă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă acesta e un cântăreț mai necunoscut și a lansat câteva piese random, puțin probabil să o găsești.
Și eu caut melodia "Venin" a trupei Etnic, dar nu o găsesc nicăieri.