| elisabeta12345678900987654321 a întrebat:

Caut postere cu trupe rock/metal. Pot sa dau la schimb sau sa platesc cash. Caut cu : avenged sevefold, canibal corpse, nightwish, megadeth, gorillaz, system of a down etc. Daca aveti unul din cele mai sus, sau macar cu o trupa rock/metal si ati fi dispus sa-l dati, contactati-ma la adresa de mess orianadumitrasc@yahoo.com sau lasati un comentariu mai jos. Scuzati categoria dar aici este cea mai multa lume.

Răspuns Câştigător
| Rockerul2012 a răspuns:

Daca esti dispusa sa cumperi vezi pe www.posterstore.ro

1 răspuns:
| Thextruexme a răspuns:

Nu te mai obosi sa scrii partea cu categoria ori cum nu te "scuzam ".