| sakura1234 a întrebat:

Buna cum se numeste melodia din filmul "citeste si plangi" cea in care Jamie isi cere scuze fata de fratelei ei ca i-a spus niste lucruri urate help me plzz

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Mersi mult de fundita si altadata te ajut cu placere vad ca ti-au raspuns multi tare

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Uite melodia aici sper sa imi dai fundita am cautat-o o ora http://www.youtube.com/watch?v=hLEiZjKvjH4

| sakura1234 explică:

Stai linistit/a ca eram ocupata asa ca nu am putut intra ca sa iti dau funda mersi