| Labirintdesentimente a întrebat:

Buna big grin As vrea si eu sa ii pun un link in cronologie surorii mele care e plecata in Anglia de ceva timp si o iubesc. Ma gandeam la "Hey brother". Asta mi se pare cea mai potrivita. Dar avand in vedere ca voi posta linkul pe fb, alaturi de niste versuri din melodie, ma gandeam ca poate aveti voi idei mai bune :* (fara manele)

1 răspuns:
| adeluna a răspuns:

Nope, tu ai avut deja ideea cea mai buna. Just do it! Scrie-i si cateva cuvinte dela tine, nu versuri, sigur se va bucura foarte mult!