| CristinaMariaGG a întrebat:

De vreo 2 zile caut o melodie dintr-o reclama la cafeaua Jacobs Kronung in care el o asteapta pe ea pe canapea in timp ce isi bea cafeaua. ea se duce in alta camera se uita la 2 bilete si presupun ca renunta sa mai mearga si in schimb raman acasa amandoi sa bea cafea. stupid. Dar vreau sa stiu cum se numeste melodia nu o gasesc nicaieri iar tot ce am putut descifra din ea este : Along the highway/sideway? skies are blue. Daca ma puteti ajuta va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Filip_Codruta_1988 a răspuns:

Am gasit-o! Si pe mine ma obseda de cateva zile! Se numeste Make Right With You de Luke Temple. Am gasit si un video: http://www.youtube.com/watch?v=PE-sPkzUCaM

Enjoy! :)