| M4gd4L3n4 a întrebat:

Deci... ca toti cei de varsta mea, imi place pariu cu viata. Intr-un episod, canta Ioana (Alina Eremia) cu Andrei (Dorian Popa ) melodia Who cares. Dar nu stiu cine o canta. MA poate ajuta cineva cu aceasta dilema? Va rogg!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Single-urile "Who Cares", "Am invatat sa lupt", "My real love", "Avem acelasi vis", "LaLa love song" nu sunt cover-uri, sunt propriile lor melodii. Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Mm,nu ştiu ce vârstă ai, dar indiferent de ea, te asigur că nu toţi îşi pierd timpul uitându-se la rebutul ăla de...serial,sau ce naiba o fi.Second,pune şi tu un link cu episodul ăla, poate te ajutam aşa, nu stau acum să-mi pierd timpul căutând episodul.

| KiduScene a răspuns:

Ce dra*u aveti toti cu Pariu cu viata?
Macar daca ar fi ceva interesant e doar un serial tampit happy parerea mea