| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata,
Cum se numeste melodia de la sfarsitul emisiunii "Sa te prezint parintilor", difuzata pe 27 iunie 2011?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
Da,o melodie impresionantă, la fel ca şi emisiunea de aseară.
Am înţeles un singur vers:across my memory. Scris pe google am găsit versuri, dar cu un alt titlu: Once upon a December.
Deci: Across my memory sau Once upon a December.

3 răspunsuri:
| rocsana15 a răspuns:

Melodia se numeste "Once upon a december" si a aparut in filmul de animatie "Anastasia". Superba si in acelasi timp trista melodia.

| StarSGirL a răspuns:

Deana Carter - Once Upon a December (vals vienez.) http://www.youtube.com/watch?v=r1zamKoUREI

| StarSGirL a răspuns:

Deana Carter_Once upon a December(vals vienez)