| Vero1 a întrebat:

Buna din nou. Acum am nevoie sa ma ajutati sa gasesc o melodie de pe Europa Fm, ceva de genul: Una stada cevat(quevat banuiesc ca se scrie) ba sanista furtu...si incepe cu o femeie cu : aaaaaaa aaaa aaaaaa. Canta o femeie si un barbat. Cred ca in spaniola sai italiana. Imi aduc aminte ca melodia asta era data pe Tvr1 acum multi ani. Thxbig grin fundita...

Răspuns Câştigător
| ganton a răspuns:

Nino D'Angelo - Senza giacca e cravatta. Baga funda ca ti-am dat raspuns repede si complet big grin.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nino d'angelo-senza giacca e cravatta (cred)
http://www.youtube.com/watch?v=_2oc3ncLTR4
Canta in dialectul napoletan al limbii italiene

| MrCernea a răspuns:

E in italiana sigur cantata deee Laura Pausini am impresia ca melodia este In Essenza di ti. bafta