| secret_2443 a întrebat:

e o melodie care o canta un francez e mai nou aparuta. e mai de club.

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Poate o cauti pe asta : http://www.youtube.com/watch?v=GJCQDd4vYjg
se numeste Stromae-alors on danse.
pupici.

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu glumesti, sau asa esti tu?

| Slavic a răspuns:

Dede esti chiar amuzant... laughing)
Cind ai pus intrebarea aceasta ai scris " o melodie care o canta un francez " dar in lume pe planeta pamint traiest Milioane de francezi...
Sorry ca nu team putut ajuta dar mai amuzat big grin rolling on the floor

| Fvn a răspuns:

Alors on dance. e cea mai. difuzata la momentul actual.

| UNfriendLY a răspuns:

Cea mai proasta intrebarea care am auzit-o in viata mea, da-ne detalii
o fi asta totusi?
http://www.youtube.com/watch?v=cqpFUVAEhn8

Răspuns utilizator avertizat
| Domyno a răspuns:

Mai posteaza niste detalii... ca asa nu isi da seama nici macar un francez cine o canta!

| Locaa a răspuns:

Detalii? de unde vrei sa stim cum se numeste melodia daca tu nu ai dat vreun detaliu

| pauladrian a răspuns:

Stromae - Alors on danse

| gloria a răspuns:

rolling on the floor))) pai da si tu mai multe indicii ca sigur sunt multi francezi care cantabig grin

| vivalavida a răspuns:

De parca numa un francez in toata lumea asta e cantaret...nu stiu

| alexH a răspuns:

Depinde cine, ca sunt multi francezi care canta. Inclusiv cei de sub dus.winking

| Overdose_4833 a răspuns:

Hei...si eu am cautat numele melodiei laughingbig grin
Dupa parerea mea a zis explicit ce cauta.
Sincer acum, ati mai auzit un francez cantand o melodie de club pe posturile noastre din Romania de curand? Nu cred. Deci a zis destule indiciiwinking
Dap... e cea de jos big grin

Sunt cel puţin 100. 000 de melodii cântate de francezi.

| Ionut_6131 a răspuns:

Cred ca e Stromae-Alors on danse

Răspuns utilizator avertizat