| SunIsUp a întrebat:

happy. E o melodie noua, gen hip-hop.Este pe limba engleza...Am fost atenta doar la refren, deci la refren unu canta ceva cu girlfriend, si cand canta aia la refren zicea ceva cu boyfrend.cine imi zice cine o canta si cum se numeste primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| Mia a răspuns:

Nu cred ca e noua...Cred ca te referi la Jay-Z ft. Beyonce-03 Bonnie & Clide http://www.youtube.com/watch?v=ygF_462oBDI.Asta e? :p

3 răspunsuri:
| andreea_6295 a răspuns:

Eu cred ca e asta "beyonce ft jay-z - bonnie and clyde" ceva de genu` dar asta e veche. E din 2005 cred.

| calin_8208 a răspuns:

Hmmm... poate te referi la piesa asta Lou Bega -Boyfriend thinking
sau Avril Lavigne -Girlfriend?
fundita daca am ghicit :X