| Pisikutza2005 a întrebat:

Eate cineva fan Melanie Martinez pe aici?
Daca da, imi poate explica si mie cineva care e faza cu cearta dintre ea si Timothy Heller? Am tot citit pe internet in engleza dar nu pot sa inteleg nimic.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Kiara7 a răspuns:

Din cate stiu, timothy a acuzat-o pe Mel că a violat-o acum 4 ani (daca nu mă înșel)
S-a demonstrat într-un final că mintea, aceasta (timothy) avea lansată o melodie (care mie personal nu mi -a plăcut, deci nu i-am reținut numele) dar recent a fost ștearsă de pe YouTube pentru că crybabys au tot raportat videoclipul.
Părerea mea -si a altor multe persoane- este că timothy a făcut lucrul asta pentru atenție. Întâmplarea e de mult timp, daca ar fi fost adevărată și ar fi fost atât de afectata, ar fi spus atunci nu acum, când Melanie e deja destul de cunoscuta. Îmi pare rau pentru cele întâmplate, sincer. Auzisem că al doilea album al lui Mel va fi lansat in decembrie/la sfârșitul lui decembrie anul trecut, dar după faza asta e clar că mai amână puțin. Nici nu a terminat cu seria de videoclipuri pentru primul album...