| Jamal00 a întrebat:

Salut, aș avea și eu nevoie de niște versuri stil rava amuly robitussin.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salut, te asigur ca aici nu avem textieri de trap sau rap pentru simplul fapt ca nu face nimeni versuri gratuitwinking
iar cei care ar plati pentru versuri,adica sa le faca o alta persona versuri pentru o piesa, (vorbim ipotetic) nu ar trebui sa faca asta, caci daca vrei sa faci rap/trap cat si alte genuri de muzica, ar trebui sa fii singur in stare sa iti faci versuri, altfel ce aport iti aduci ca si artist!?
ca sunt unele "vedete" carora le fac altii versurile, asta este adevarat! dar acele vedete au nume mari si platesc bani multi pentru ca cineva sa le faca compozitia muzicala, videdoclip, text etc

in fine am zis la modul general, nu ai mentionat exact din ce surse ai dori sa fie versurile si m-am gandit ca vrei ca cineva sa le creeze!

| JhonDoue a răspuns:

Salut, poti sa te inspiri de aici https://versurio.com/cantaret/r/rava/