| Gipsy a întrebat:

Buna"

Era mai demult o melodie pe taraf tv dar nu mai stiu cum se numea

Avea niste versuri de genu` asta "Doua inime intruna, din 2 sa facem una"(parca)

Cum se numea melodia?

Multumesc"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Babi Minune&Regina-Doua suflete intr-unul

8 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Babi Minune & Regina – doua suflete intr-unul

| cornculapte a răspuns:

Doua 'inime'? laughing Se vede ca era pe taraf.

| justagirlll a răspuns:

Doamne fereste manelistilor

| Gipsy explică:

Serios, si eu acum laughing
Dar am auzit melodia ieri, cand am fost la padure.

Si nu mai stiu exact versurile.
Si chiar va rog nu mai dati atatea raspunsuri inutile, pentru ca nu ma intereseaza si oricum o sa vorbesc cu Raluca

App stiu ca pluralul de la cuv. "inima" este "inimi" si nu "inime". Da asa imi amnteam eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna frumoaso.

Melodia se numeste Babi Minune & Regina - Doua Suflete Intr-Unul

Bye, te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Babi Minune & Regina – doua suflete intr-unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si din doua inimioare sa facem una mai mare si sa ne iubim cei mai fericiti sa fim babi minune doua suflete intrunul

| GossipGirl_4706 a răspuns:

Doua inime?! Cauta pe google adica scrie acolo,"doua inimi intru-na, din 2 sa facem una" si iti da melodia, adica mai bine zis maneaua :Baby Minune si Regina – Doua suflete impreuna happy