| desireta a întrebat:

Buna : era o melodie dar nu mai stiu cum se numeste si avea ceva prin ea cam asa : you are kiss, kiss you me ceva d genu',,, nu imi prea aduc aminte care imi izce si mie

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Cred ca este Justin Bieber, melodia se numeste Baby (cred), nu stiu daca este cantata de un baiat sau de o fata, depinde.Intra aici : http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4... Eu asta banuesc, da nu stiu, totusi are prin melodie si " kiss me" sau "kiss you me", incearca. Da nu prea stiu.Orcum.alte melodii nu stiu cu ascest continut "you are kiss" si "kiss you me"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiss da numi aduc aminte cantaretul

| love_9629 a răspuns:

Crd ca e justin bieber-love me