| MilkshakeShake a întrebat:

Era o melodie de la bug mafia ceva legata de iubire s icanta si o fata cu ei. era suepr melodia da nu stiu nimic nici un vers nimic straight face si nu'i aia cu ridicama la cer altfel se numea. thinking Help

Răspuns Câştigător
| alma1115 a răspuns:

Cred ca e melodia asta, sau poate nu, bug mafia poti sa iubesti un borfas

6 răspunsuri:
| HeartBeat_5869 a răspuns:

Buna!
Pff sa fie cumva B. U. G Mafia ft.Roxana -Capu` sus?thinking
sau
B. U. G Mafia -Poveste fara sfarsit
B. U. G Mafia ft Adriana Vlad-Intre noapte si zi
B. U. G Mafia ft Adriana Vlad-Viata noastra
B. U. G Mafia ft Jasmine-Cu talpile arse
Sper sa fie una dintre ele.Si desigur sper sa gasesti intr-un final melodia.:*

Pa-pa!

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Melodia se numeste BUG Mafia - Ai grija de smenaru tau! tongue

| AnoOnim23 a răspuns:

Sincera sa fiu nu prea cred ca bug mafia canta melodii de dragostestraight face
poate ca melodia pe care o cauti tu e: B. U. G Mafia feat Jasmine-Cu talpile arse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.muzicanoua.me