| AnaMariaP9 a întrebat:

Era o melodie in unul din episoadele din "Jurnalele Vampirilor"(sezonul 2) cel in care Damon ii spune Elenei ce simte cu adevarat pentru ea si apoi ii sterge memoria si ii da lantisorul cu verbina inapoi. Stie cineva cum se numea melodia aceea? Mersi.

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

Intra si tu pe site-ul www.cwtv.com,cauta acolo show-ul tv The vampire diaries du-te la Music undeva in stanga parca apoi selecteaza-ti acolo sezonul si episodul si iti arata toate melodiile.Tu le cauti pe youtube si vezi care e aia care iti place.