| pitykot a întrebat:

. Buna. eu as vrea sa imi iau LG KP 500 black Cookie touch screen. dar multi oameni au zis sa nu il iau pentru ca se strica imediat. voi ce ziceti? cineva mi-a spun ca are touch screen si l-a scapat o singura data pe jos si s-a stricat. voi ce ziceti sa mai imi iau?

4 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Si eu cunosc 3 persoane care au avut Cookie si s-a stricat. Au avut grija de el, nu l-au scapat niciodata si il tineau in husa. Dar pur si simplu dintr-o data s-a oprit si nu mai pornea. Te-as sfatiu sa alegi alt model cu touch screen.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Pai in primul rand depinde de persoana care il detine. E normal sa se strice daca e butonat non stop.Eu il am de cateva luni si n-am avut probleme cu el.

| Nuuu a răspuns:

Am si eu LG modelul asta, il am de 10 luni, l-am scapat de jos de multe ori, nu am husa, si nu am nici o problema cu el! Deci mai depinde si de om!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa iti iei LG, mai ales cu touch. Adica, eu am excact modelul de care ai zis tu si nu e cine stie ce. La inceput abia mergea si oricum telefoanele Lg nu sunt foarte bune.