| Marilena_7549 a întrebat:

eu nu am avut timp sa ma uit la x factor finala, asa ca vreau sa stiu daca-mi poate spune cineva de One Direction daca baietii din trupa au cantat acolo, pentru ca au fost niste zvonuri si un videoclip in care ne-au salutat.Dau funda celui mai rapid raspuns si celui care-mi va trimite si un site cu ei.

Răspuns Câştigător
| Loryeu a răspuns:

Nope.Baietii nu au fost, deoarece chiar ei au spus ca vor sa-si petreaca craciunul cu familia, iar cei de la x factor ro i-au adus pe Al Bano si Lexter.Sunt niste zvonuri cum ca Romania este pe lista tarilor in care vor concerta baietii de la 1D in turneul din 2013. ^^