| CazacuCazacu a întrebat:

Bună fani kpop. Este siteul kpop.ro de încredere pentru comandat albume? Vreau sa comand rock star de la stray kids dar mi-e frica sa nu-mi fure banii de pe card și să nu primesc albumul.

1 răspuns:
| idcjdjsjzowkkoxjfjebwhqisoxlrnbwiq9qkwkzmxje a răspuns:

Raspuns intarziat, dar am fost si eu fan kpop si am comandar acolo 4 albume in total, dintre care si unul fiind pre-order. Da, kpop.ro este de incredere. Nu fura banii de pe card, iar pachetele ajung mereu in siguranta si complete. Spun din propria experienta deoarece ala pre-order a venit cu toate happy Albumul ti-l primesti 100%! Singurul dezavantaj e ca dureaza destul de mult pana ajunge albumul.