| Tot.Eu a întrebat:

happy Help. Caut o melodie de vreo 2 saptamani si nu o gasesc. Am auzit'o la radio, da' niciodata n'am prins cum se cheama straight face. Canta 2 baieti. La refren baiatul, adica vocea seamana putin cu a lui Enrique Iglesias. Asa zic eu, Si restul melodiei e cantata de unu care ii merge gura ca motoru'. happy Apropo: Cred ca e din 2010. happy
E in engleza. Stiu ca la refren este un vers: And I will never change... Stiu ca nu-s multe detalii. Da numai stiu. :-s. Poate va dati seama happy
Thanks. big hug :*

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cMg5cQd5f50

kmva asta? :D

5 răspunsuri:
| FredFlintstone a răspuns:

Amari&phelipe never told you? cred ca e asta

| reky a răspuns:

Tinie tempah feat. eric turner-written in the stars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vocea fe. lor

| patty26 a răspuns:

Never Change - J Han feat Sam Ock

cred ca asta e:*
Funda!
sper ca te-am ajutat!