| JustMe_4560 a întrebat:

imi place ff mult o melodie... dar sta cam mult pana incepe sa cante fata.nu stiti ceva programee ca sa inceapa direct persoana care cantaa? Mersi!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Intra aici : http://cutmp3.net si editeaza melodia dupa preferintele tale.
Succes! :)

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Buna! nu exista programe pentru asa ceva. scuze sad. dar baga id ramo.deea166 si spune-mi pe messenger cum se numeste melodia si ti-o voi cauta eu ca sa inceapa direct sa cante happy