| ionika6 a întrebat:

Buna,
imi puteti spune care este ultimul video shinee? sau ordinea in care au aparut?

1 răspuns:
| KimEunHee a răspuns:

Buna! Primul lor videoclip este "Replay". Au urmat Love Like Oxygen, Amigo, Juliette, Ring Ding Dong, Lucifer, Hello, Sherlock, iar acum, pe 10 octombrie urmeaza sa lanseze varianta completa a noului lor videoclip japonez Dazzling Girl (au lansat deja o varianta scurta). La unele videoclipuri de mai sus prezinta si variante in japoneza, ca de exemplu la Lucifer. Cam acestea ar fi videoclipurile oficiale ale trupei SHINee. Sper ca te-am ajutat. happy