| Sabina_Popescu_2000 a întrebat:

Imi puteti spune niste melodii care se refera la respectul de sine sau care au la baza ideea increderii in propriile forte? Poate cateva melodii care sa se refere la a nu-ti schimba felul de a fi pentru altcineva, in afara de melodia lui Billy Joel? As vrea sa nu fie cu tenta romantica, daca pot spune asa. Am nevoie de o melodie pe care sa o folosesc la prezentarea unei lectii despre imaginea de sine si de altul. Apreciez orice sugestie.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrisoarea fratelui mai mic.Carla's Dreams

| Jimtheghost a răspuns:

Https://www.youtube.com/playlist?list=PLAFDA5169B83C4901
Ai un playlist cu o gramada de melodii, poti alege tu ce-ti place.

| youyouyouyou a răspuns:

Parazitii-Cum sa jignesti O Femeie

| youyouyouyou a răspuns:

Glumeam!
Poate astate va ajuta:
Thalia-un alma sentenciada