| bodiiiiiiiidd a întrebat:

imi puteti spune si mie unde a filmat Alexander Rybak videoclipul de la Europe's Skies...

http://www.youtube.com/watch?v=daqfr6DJsGc&feature=relat ed

:x :x :x

6 răspunsuri:
| mnia a răspuns:

Simferopol, pe stancile de la Cape Fiolent, pe strazile din Balaklava si pe faleza din Yalta.

| membrugirl2010 a răspuns:

Videoclipul lui Alex. Rybak fost filmat in Crimeea, Ucraina, pe stancile de la Cape Fiolent, pe strazile din Balaklava si pe faleza din Yalta.
Funda:*?

| ioanatizzy a răspuns:

In Yalta, Ucraina... iar marea care se vede in spate este chiar Marea Neagra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in Malta...nu sunt sigura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videocplipul a fost filmat in Crimeea, peninsula din nordul Marii Negre, pe strazile din Simferopol, Balaklava si pe faleza din Yalta.
^^ Yalta nu Malta...scztongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost filmat in Crimeea, Ucraina. Simferopol, pe stancile de la Cape Fiolent, pe strazile din Balaklava si pe faleza din Yalta.