| EuSiCuMine a întrebat:

ma tot contrazic cu o prietena si vreau sa ma lamuriti voi. Melodia :
Claudia si Liviu Guta - Furama voinici, e manea sau nu?
funda

Răspuns Câştigător
| Marijuana187 a răspuns:

Normal ca e manealaughing. doar e liviu puta

10 răspunsuri:
| StubblyTooth a răspuns:

E manea clar :-&

| elena a răspuns:

Cu oricine ar canta Liviu Guta, melodia va suna intotdeauna ca o manea... dar cum se numeste melodia, "Furama voinici"?

| elena a răspuns:

Este manea Fura-ma voinice! Asculta ritmul si da din solduri...

http://www.youtube.com/watch?v=47xEIGMv6p0

| alyx a răspuns:

Normal, orice e cantata de guta asta e manea.

| aia a răspuns:

Sincer pare mai mult etnolaughing chiar daca liviu canta manele da asta pare etno deci nu cred ca e manea

| aia a răspuns:

Hai sa fim seriosi ca sunt si manelisti care canta etno stiti voi vorba aia nu tot ce zboara se mananca si ce daca e liviu guta... e tot om poate canta si alte genuri de muzica:p nu ca imi plac manelele Doamne Fereste le detest da na totusiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bot a răspuns:

Da ce crezi ca e house?
xD

| m5789932 a răspuns:

Pai logic... daca astia sunt manelisti, tu ce crezi ca e? ai vazut vreun manelist care sa cante altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur ca e manea s