| greenapple a întrebat:

Buna!
O intrebare adresata celor care asculta melodiile lui Celine Dion:
Care sunt cele mai frumoase melodii?
Ce melodii va plac cel mai mult?
Care melodii sunt dragute si bune de cantat?

3 răspunsuri:
| MissLumy a răspuns:

My heart will go on =>> o adoooor :X day dreaming

| Andreea6031 a răspuns:

Personal, mie imi place mult tema Titanicului, My Heart Will Go On, melodie pe care am cantat-o si eu si mi se pare foarte emotionanta. O alta melodie a cantaretei care imi place mult este Because You Loved Me.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca toate melodiile ei sunt superbe
Preferatele mele sunt "My heart will go on-Titanic Theme"; "Because you loved me"; "Eyes on me"; si cel mai mult "I'am your angel"
Dragutze sunt toate dar bune de cantat, nu stiu ce sa zic, trebuie sa ai intr-adevar voce ca sa poti incerca sa canti melodiile ei