| MeowWow a întrebat:

Buna!
Pentru cei care joaca metin2 gx, metin2Fun sau metin2tim, stiti cumva numele melodiei de la inceputul jocului? O ador :X:X

22 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

E speciala

| MeowWow explică:

Din pacate nu inteleg la ce te referi BoOoGDi sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 standard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu si eu cont pe METIN2FUN!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu
trebuie sa cauti muzica pe youtube adica muzica de la metin2 fun la inceput usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o ador da nu stiu cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu scriu oe youtube metin 2 fun da cum scriu mai precis sa imi dea melodia sa stiu cum e nu sa scriu sa caut pana maine ca daca scriu metin 2 fun muzica imi dadea filme porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi bag picoarele daca scriu pe yoyutube si mi imi da filmexxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o stiu daca imi dai un sait ati dau meledoia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de la inceput se numeste enter the east

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda si mie imi da eroare la conectare de server crying Care imi zice si mie dc la Y|M alecztzu_little_angel@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine joaca metin2tim sa-mi de si mie un cont :X:X plss va rog sa vad cum e am cont pe metin2fun lvl 97 si nu imi place de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o stiu de la fun si tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E minunata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz dar ru nu stiu, ti-as zice daca as sti pa big grin

| Zapaaacita a răspuns:

:-s si eoo o iubesc:X joc p fun si nimeni nu stiecryingbroken heart daca aflati spunetihappy

| AdellaMrr a răspuns:

Melodia de la inceputul jocului metin2tim se cheama ATB - Marrakech http://www.youtube.com/watch?v=tdNT_OTWwwg Asta ii:*. Fundaa?:>

| alexutzu2199 a răspuns:

Si eu o ador

| denyss74 a răspuns:

Auzi ma da si mie imi place dar cine are lvl 80 sa ma contacteze sa ma creasca idul meu e denyss_denyss74 sau pkdenyss

| abyx a răspuns:

Melodia de la inceputul jocului metin2tim se cheama ATB - Marrakech http://www.youtube.com/watch?v=tdNT_OTWwwg

| CoOlGirlBlack a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bn1YCClRF-guite asta cred ca e si mie imi place mult;))