| anonim_4396 a întrebat:

Hellooooo! Neata! Heyy! Sau cum vreti sa o luati.Vin de data asta cu o intrebare despre alegerea unei chitari/chitare. Vreau sa-mi cumpar o chitara dar nu prea sunt specializat pe chestii de genul asta. Tin` sa mentionez ca vreau o chitara acustica.Ma gandeam la un Stagg SW203 TRIBAL, dar parca as alege o chitara muscata, nu prea stiu! Vreau o chitara de buna calitate dar si cu personalitate, care sa fie buna si sa se ridice la asteptarile mele dar sa arate si bine! Multumesc! Si daca tot va omorati pentru "Funda". FUNDA!~!~! Multumesc inca o data!

1 răspuns:
| LoLz a răspuns:

Ramai in lumea ta de chitarelaughing. TPU hai sa bem fac cinste!