| micutafloare a întrebat:

se organizeaza un concurs de karaoke...ce melodie as putea sa cant? una care sa aiba karaoke pe youtube si sa fie in romana..in afara de bambi doi ochi caprui..multumesc

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Andra-rămâi cu mine.
Mai caută tu nişte melodii româneşti care-ţi plac, şi adaugă 'karaoke' după fiecare, vei vedea tu care le găseşti.

| mgtow a răspuns:

Iti recomand sa cauti in youtube melodii de karaoke romanesti si vor iesi multe rezultate.

| dianainsta01 a răspuns:

Cine esti -Criss ci Vlad, sa stii ca draguta si chiar usoara melodia. Sau cauta Un actor grabit, nu stiu cine o canta, dar e superba melodia happy

| roxaa15 a răspuns:

Dan Spataru- drumurile noastre
trandafir de la moldova
m-a facut mama oltean
asa beu oameni buni
mociorita
fata draga- madalina manole
etc

| Fiona232 a răspuns:

Poti sa cauti pe net