| anonim_4396 a întrebat:

Caut o melodie, o canta o tipa si e destul de veche cred ca 2000-2005. Azi am vazut doar videoclipul: o tipa bruneta, tunsa scurt iubindu-se cu un barbat si intreaga scena desfasurandu-se intru-un pat. Mai apar ceva scene cum iese el din mare, valuri, cer senin, peisaj albastru. N-am multe indicii sau detalii, dar ma obsedeaza si sper sa gasesc un supraom care sa cunoasca melodia

2 răspunsuri:
| ElenaErika a răspuns:

E romanca cantareata sau?

| contesa_6604 a răspuns:

Am gasit din greseala. E vorba despre: texas-summer son. Multumesc oricum happy