| AlleSiAtat a întrebat:

^-^ Cu totii ati auzit piesa lui CRBL si Ruby,,, Toata tara",nu? Ei bine,la inceput,este un vers,si anume:
,,Sunt un nebun fara dunga-n buletin."
La ce se refera faza cu buletinul? Are buletinul o dunga, pentru a nu fi falsificat? happy
Fundita la primul raspuns! :O3

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Nu stiu melodia dar stiu la ce se refera, pe buletinele de tip vechi, oamenii bolnavi mental aveau o dunga rosie.

6 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Dunga roşie simbolizează că este nebun cu acte.

| GirlLăvHell a răspuns:

Dunga pe buletin inseamna ca esti nebun.

| FearOfTheDark a răspuns:

Eu nu am auzit de piesa asta.
Nici nu cred c-o pot numi piesa daca e cu Ruby.A, si CRBL.

| TheDifference a răspuns:

Daca erai nebun aveai in buletin o dunga rosie.

| oanaaa16 a răspuns:

Bunaaa!
Nu, de obicei ai dunga in buletin, cand nu te recunoaste un parinte, adica tatal. Se refera ca e nebun, cu ambii parinti laughing

| AlleSiAtat explică:

Multumesc mult :$! Am dat fundita unui raspuns mai complet, fiind la un interval scurt de timp cam aproape toate raspunsurile.
Multumesc tuturor, o seara placuta! happy