| yeaa1234 a întrebat:

Bună seara, dragilor! Am nevoie de ajutorul vostru.
În această seară, mi-a apărut la reels pe Instagram o parte dintr-o melodie a lui @andreiursumusic ce se va lansa pe 24 noimbrie. Chestia e că linia melodică seamănă foarte mult cu o piesă în engleză, cântată de o fată și nu îmi pot da seama care este melodia în engleză.
Am încercat Shazam, SoundHound (un fel de Shazam, dar care găsește melodii și dacă fredonezi linia melodică), am încercat și pe google să fredonez și nimic.
Versul care se aseamănă cel mai bine cu melodia în engleză este „Acum că nu mai vreau să simt și mi-am încuiat inima". Aici aveți link-ul de la reel: https://www.instagram.com/......Q__q4tikk/
Poate vă dați voi seama ce melodie este.
Vă mulțumesc mult! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Am ascultat de cateva ori si nu ma prind.Insa melodia e tare draguta, o voi adauga la favorite, mersi!