| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, TPU!

Am auzit mai de mult o melodie veche cantata parca de o fata cu o voce nici subtire, nici groasa. Stiu doar ca la refren zicea: yeah, yeah *****(nu mai stiu cuvantul), yea, yea, yea, yea yea...but it`s ***** just a ***** si din nou refrenul (iar "yeah yeah" de la refren il zicea din ce in ce mai repede si trecea direct la urmatorul vers).

Am auzit de multe ori melodie si cred ca este sau era cunoscuta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pampam18 a răspuns:

Joan Osborne - One of us
http://www.youtube.com/watch?v=QOw7EuiFz0k&feature=related