| Andreea99123 a întrebat:

Buna seara tuturor. Din păcate mi-am făcut un abonament pe YouTube cu o adresă de email pe care am uitat-o. Cum as putea anula abonamentul daca nici nu beneficiez de el? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti aduci aminte adresa de mail
sau inchizi cardul

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii contactezi telefonic, te legitimezi, raspunzi la intrebarile secrete daca ai pus asa ceva, sau le spui numarul de contract si ce documente ai ca sa dovesti ca tu esti propietarul contului respectiv si apoi ceri anularea abonamentului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu sunt exagerat de curios

"acum 3 ore | Violleta2022 a răspuns:
Ii contactezi telefonic,"

La ce numar de telefon contacteaza Violeta pe cei de la Youtube.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai ce te incurca acele abonamente? platesti pentru ele?
DECI tu ai uitat parola adresei de e-mail?
Uite ai ceva ce ar putea ajuta
https://help.yahoo.com/kb/new-mail-for-desktop

Trebuie sa iti recuperezi parola de yahoo pentru pentru intra pe Yutube.