| sg123 a întrebat:

Buna seara tuturor! Stiu ca pare o intrebare stupida, dar este o melodie care e destul de in voga si se aude des prin cluburi care suna la un moment dat ceva de genul "dai dai dai dai da dai dai dai" si cuvintele le pronunta foarte rapid...cred ca genul este electro house sau techno, nu imi dau seama... daca m-ati putea ajuta, v-as fi foarte recunoscator

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un vers ceva? nimic nu ai retinut? doar ceea ce ai scris? putin, foarte putin.
O zi bunahappy

| Nonameagain a răspuns:

Daca ne spuneai alte cuvinte, poate reuseam sa te ajutam. Dar de "dai, dai, dai", dai in aproape orice melodie din discoteci.

| sg123 explică:

Deci toata melodia e cam asa cum am scris, nu tin minte sa fi avut niciun vers din care sa fi inteles vreun cuvant concret laughing

| sg123 explică:

Pana la urma am gasit, melodia se numeste TWRK - BaDINGA!