| Ralu01 a întrebat:

Stie cineva cum as putea descarca videoclipuri cu youtube converter?

Răspuns Câştigător
| iubitorcanar a răspuns:

Acum majoritatea videoclipurilor de pe Youtube la poti descarca cu ajutorul butonului Download de sub video. Dai click pe el si alegi formatul, apoi iti va aparea o fereastra unde te intreaba daca vrei sa salvezi sau sa-l deschizi. Insa in cazul in care nu apare acel buton, deschide Youtube converter, copiaza link-ul video-ului, dai paste in locul unde iti scrie sa dai "Paste", alegi locatia unde vrei sa salvezi video-ul, alege formatul(avi, mp4, flv, etc), apesi pe butonul de descarcare si astepti(Iti va arata cat la suta s-a incarcat).
Eu iti recomand website-ul www.keepvid.com, pentru ca e la fel de eficient si pastreaza calitatea video-urilor.
Sper ca te-a ajutat sfatul meu.