| muziQue a întrebat:

Stiti cumse numeste melodia de la telefonul lui iani mamiron din iubiri secrete

4 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pai zi-mi un episod in care ii suna telefonul lui Iani si iti zic dupa aia, ca mi se pare co stiu ca am mai auzito dar nu mai stiu sigur cum era.

| muziQue explică (pentru IoNyShimotukushichi):

Iubiri Secrete Sezonul 4 Episodul 44 pe la minutul 20:20 melodia aia lu capone care ii suna
dau funda

| BrokePark a răspuns:

E un ringtone de la Iphone. Nu stiu cum se numeste, dar daca scrii Iphone Ringtone o gasesti

| muziQue explică:

Ok