| HaNeul a întrebat:

stiti niste site-uri de unde as putea descarca melodii kpop? urgent. ziceti. mi si mie.mersi anticipat funda

7 răspunsuri:
| Allyţu a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/index.php

Eu descarc de pe youtube. E forte bun siteul.

| iHeartKpop a răspuns:

Keepvid.com poti sa descarci si in format MP4 si in format MP3
ai nevoie de link-ul de la videoclip de pe youtube, daily motion etc

| iHeartKpop a răspuns:

Keepvid.com poti sa descarci si in format MP4 si in format MP3
ai nevoie de link-ul de la videoclip de pe youtube, daily motion etc

| iHeartKpop a răspuns:

Keepvid.com poti sa descarci si in format MP4 si in format MP3
ai nevoie de link-ul de la videoclip de pe youtube, daily motion etc

| SHINeeTaemin a răspuns:

Scrie pe google4shared