| thegazette a întrebat:

Sunt madalina si sunt o mare fana de si-rock si ca-pop, si as vrea sa-mi fac mai multi prieteni din Bucuresti care are acelasi still de muzica preferat, id-ul meu este " suferinta. taceri ". Cei care imi da mai multe id-uri de fani si-rock, ca-pop sau emo. ia fundita.Si cei de pe " TPU " poate sa-mi bage id daca sunteti fani. Mersi frumos raman datoare

Răspuns Câştigător
| crystinukata22 a răspuns:

Te sfatuiesc sa verifici inainte sa scrii, din ce ai scrist tu inteleg ca e vorba de si-rock si ca-pop si are legatura destul de mare emo cu si-rock'ul. Eu sunt fana ca-pop in schimb si-rock'ul numi place.Id meu este crystinukata22.Si verifica inainte sa scrii pentru ca alti nu inteleg despre ce e vb

2 răspunsuri:
| FackingJungle a răspuns:

Buna.
Nu prea cred ca rock-ul cu pop-ul sau emo, au ceva asemanare. Trebuie sa fi ''chinuit\ta'' ca sa asculti trei genuri foarte diferite de muzica, nu zici ca ai fi ''chinuita''... dar.

| thegazette explică:

Scuze! Dar asa a aparut nu eu am scris asa eu am sc corect.Nu stiu de ce mi-a aparut ca-pop cand eu am sc c-pop.si nu am sp cas emo si ca imi place sa am plieteni emo, asa ca nu cred ca conteza ce muzica ascult fie ca e pop sau rock.asa ca daca nu ma puteti ajuta nu va mai bagati in seama.