| Tommo_Luiza_1983 a întrebat:

Bună!
Știți vreun site de unde aș putea descărca ALBUME întregi?

De exemplu albume Fifth Harmony, Ariana Grande, Lady Gaga, Lana del Rey etc.
Vă rog frumoos.

3 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Pe youtube poți găsi albumele întregi, scrie numele albumului și lângă "FULL ALBUM".
De exemplu, "American Beauty/American Psycho FULL ALBUM Fall Out Boy".
În link, sus, între "you" și "tube", scrii "magic", și dai enter.
Link-ul ar trebui să are ceva gen
youmagictube.com/watch=?/vDfao (sau ce o mai fi în continuare, ideea e să fie youmagictube)
Asta te duce la un converter online, unde selectezi funcția MP3 și dai download.

| bibi518 a răspuns:

Filsh.net
Poti descarca videouri de cateva ore.