| pufyy a întrebat:

Buna!
Tocmai ma uitam pe lista cu cei care merg mai departe la "Romanii au talent" si nu l'am observat pe Mirica Danut, cel care a cantat propria melodie "Celebru pentru fani", stiti cumva daca el a mers mai departe, pentru ca eu nu l'am vazut in lista cu semifinalisti?

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Eu stiu ca nu a trecut mai departe. Cea mai proasta decizie a juriului de pana acum straight face.

| FadetoBlack a răspuns:

Hmm... eu am auzit că nu a mers, dar au fost persoane care au zis că e în semifinale.thinking

| Bubuletu a răspuns:

Bai, părerea mea e ca dacă l-au dat afara si l-au păstrat pe ăla cu sculpturile de gheata o sa fac box cu televizorul