| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Am auzit acum cateva zile pe PROTV International o melodie cantata de o trupa romaneasca, formata din 4 baieti, si nu mai stiu cum se numeste si nici macar versurile. Puteti sa ma ajutati?

5 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ explică:

De fapt o prietena m-a rugat sa pun intrebarea si nu mi-a dat nici un vers, pentru ca a zis ca nu isi aminteste

| dannys a răspuns:

Nu putem pentru ca nu ne dai nici macar un indiciu.Macar un vers din melodie si formatii formate din 4 baietii sunt multe.Revin-o cu detalii cat mai mici.Macar cum arata baietii? Sau ce canta?

| Catte a răspuns:

Si eu am auzit. da cu 3 baieti.probabil e alta...;))
http://www.youtube.com/watch?v=wk3XYQU1jnA
asta?:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu