| АнЯ a întrebat:

am auzit la o prietena o piesa atit de frumoasa si incerc so caut si eu dar nu o gasesc.tot ce stiu este ca piesa e in limba rusa, refrenul e in engleza. e si la urma baiatul intreaba pe fata cio ti v nevo nasla? si ea ii raspunde :u nevo esti vsio, a u tebea niceva. mi-a placut piesa dar nu stiu cum se numeste si cine o cinta.

3 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=SxMkNomxkXg nu pot sa-mi dau seama din ce ai zis e si incorect scris dar uite una care-mi place si sigur o sa-ti placa ceva gen ca aia care ai descris-o :P

| glamorousgirl a răspuns:

Anea uite piesa, in caz ca mai esti interesata https://www.youtube.com/watch?v=Q_Af5zd6aII

| АнЯ explică:

Mmm..nu e piesa asta