| Patrykya777 a întrebat:

Am de ceva vreme in minte o melodie mai veche de a lui Britney Spears, insa nu stiu cum se numeste. Stiu doar videoclipul care era cu Britney Spears fiind o domnisoara cu clasa care isi paraseste iubitul pentru ingrijitorul de cai, de care se indragosteste. Atat doar tin mine. Va rog frumos sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| MyaxD a răspuns:

Da...e unul care a fost lansat in 2009, insa a fost foarte putin difuzat la TV iar de melodie, nici nu ai poate fi vorba de succes, cred ca in afara de fanii ei nu o stie nimeni.In ultimii ani, Britney nu a mai lansat piese la fel de bune ca altadata:(. Melodia pe care o cauti se numeste "Radar", aici ai si clipul- http://www.youtube.com/watch?v=PctD-8y0FRg&feature=relmfu Sunt sigura ca asta e:D

2 răspunsuri:
| Frankun a răspuns:

Bună.
Melodia se numeste ''Radar''

http://www.youtube.com/watch?v=PctD-8y0FRg

| Geojorjy a răspuns:

Britney Spears - Baby One More Time... asta e clipul cu clasa...da nu e niciun ingrijitor de cai