| Andreea256 a întrebat:

Buna TPU Am o Intrebare: Deci downloadez o melodie si vreau sa pun la un video pana aici e Ok dar nu vreau Toata Melodia vreau doar o bucatica sau 10 secunde 20 unde e mai frumoasa cum pot taia? din toata melodia doar partea care o vreau eu Va rog Frumos Repede! funditaa

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Hai pe yahoo si primesti un linc la un program de compus muzica cu care poti face ori ce doresti. id in alte raspunsuri

| viavo a răspuns:

Si daca nu te descurci decupez eu partea dorita

| CRISS69TM a răspuns:

Mptrim este mic si foarte usor de folosit.varianta grati este pentru melodii de pana la 7 min. poti cobora si rica nivelul sunetului.este simplu si usor.succes.