| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare mai ciudata puteti sa imi spuneti daca Antonia a cantat vreodata rock, daca da va rog sa imi spuneti numele melodiei pentru ca recent mam contrazis cu un prieten care spunea ca Antonia a cantat rock.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

A cantat alaturi de Vunk melodia "Pleaca" si alaturi de Holograf "Intoarce-te acasa". Daca acestea 2 se pot cataloga astfel, atunci se poate spune ca a cantat rock. In rest, nu.

| R0R0 a răspuns:

Pleaca - alaturi de Vunk

| Wøodenpints a răspuns:

Ce a cântat Antonia e rock la fel cum Vaslui e capitală culturală.

| MistretulPufos a răspuns:

Parca prima ei melodie, cu Vunk, "Lasa-ma sa mor"